LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ВАКУУМ ЗА ЧИНИЈА СИЛИКОНСКИ ПЛАВ

210 ден

• Вакумот за чинија спречува лизгање на чинијата.
• Нелизгачкиот вакум се фиксира на површината каде е наместен.
• Наменето за бебиња над 6 месеци.
• Димензии на пакувањето: 19×12 cm.
• Димензии на производот: 9×9 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ВАКУУМ ЗА ЧИНИЈА СИЛИКОНСКИ ПЛАВ

210 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!