LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЧИНИЈА СО ПРЕГРАДА И ЛАЖИЧКА ТЕЈСТИ МИНТ КИКАБУ

330 ден

• Погоден за деца над 6 месеци.
• Изработен од висококвалитетни материјали.
• Капакот лесно се отвора и затвора.
• Овозможува сервирање на две различни јадења во еден сад.
• Совршен за родители во движење.
• Димензии на производот: 10x18x7 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЧИНИЈА СО ПРЕГРАДА И ЛАЖИЧКА ТЕЈСТИ МИНТ КИКАБУ

330 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!