LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ТРОПКА ЗАЈАЧЕ ЖЕНСКО КРУГ 23ЦМ АМЕК

380 ден

• Бебешката серија на Amek Toys е направена со посебно внимание на квалитетот и дизајнот. Тие се обоени со безопасни и антиалергиски бои, без лесно одлепливи делови, што ги прави безбедни и соодветни за најмалите. Тропката зајче со цветен мотив има исклучителен и привлечен изглед.
• Различните бои, звуци и форми ги развиваат сетилата, имагинацијата и подвижноста на вашето најмило битие и можете да бидете сигурни дека неговите први игри се сосема безбедни.
• Вградениот прстен ја прави многу удобна за држење за малите бебешки раце и стимулативна за правилен раст и развој на вашето бебе. Кога ќе се притискаат ушите на зајачето испуштаат шушкави звуци.
• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Производот може да се пере во машина за перење до 30°С.
• Димензии на производот: 23 cm.
• Производот е произведен во Бугарија.

Нема на залиха

8890624 Категории ,
Бренд: AMEK
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ТРОПКА ЗАЈАЧЕ ЖЕНСКО КРУГ 23ЦМ АМЕК

380 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!