LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

БЕБЕШКА ИГРАЛНА СО ТОПЧИЊА

1.200 ден

• Надополнете го времето на игра на вашите деца со боја и забава во нивното сопствено катче со топчиња.
• Бебешка игрална во која децата со часови ќе се забавуваат.
• Кош за поинтересна игра.
• 50 топчиња.
• Безбедна за малите дечиња.
• Димензии на производот: 63x47x21 cm.
• Димензии на пакувањето : 38x21x13 cm.

Нема на залиха

31553 Категории , Ознака:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

бебешка игрална

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

БЕБЕШКА ИГРАЛНА СО ТОПЧИЊА

1.200 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!