LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ТРИЦИКЛ LC ROCKET СИВ

6.790 ден

• Достапен во сива, плава, зелена и виолетова боја.
• Наменет за дечиња кои самостојно седат до 25 кг.
• Седиште кое се врти на двете страни – кон мајката и во насока на движење.
• Лесно поставување на седиштето во лежечка позиција.
• Прилагодлива висина на рачката за управување.
• Големо дупло покривче за сенка.
• Со помошната рачка родителот управува целосно со трициклот.
• Меко седиште наменето за помали дечиња.
• Помошни држачи за ноџињата за дете кое сеуште не вози самостојно.
• Секој дел може да се отстрани кога повеќе ќе нема потреба од него.
• Се формира во трицикл кој детето ќе може самостојно да го вози.

Нема на залиха

7888482 Категории: ,
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ТРИЦИКЛ LC ROCKET СИВ

6.790 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!