LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ТРИЦИКЛ 2013 ПЛАВ

1.550 ден

• Трициклот му овозможува на детето физичка активност и мускулно зајакнување.
• Трицикал идеален за вашите најмили кој има LED светла и разни мелодии кои ќе го забавуваат вашето детенце.
• Производот користи 2×1,5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 70x51x57 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ТРИЦИКЛ 2013 ПЛАВ

1.550 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!