LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ТРИЦИКЛ ЛК2 СИВ 5688

6.190 ден

• Наменет за дечиња кои самостојно седат до 25кг.
• Седиште кое се врти на двете страни- кон мајката и во насока на движење.
• Големо покривче за сенка со прозорче за постојано набљудување на детето.
• Помошно меко седиште за помали дечиња.
• Со помошната рачка родителот управува целосно со велосипедот.
• Помошни држачи за ноџињата за дете кое се уште не вози само.
• Помошна корпа и ранче.
• Секој дел може да се отстрани кога повеќе ќе нема потреба од него.
• Се формира во трицикал кој детето ќе може самостојно да го вози.
• Ѕвонче.
• Димензии на производот: 82x93x50 cm.

Нема на залиха

7888466 Категории ,
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ТРИЦИКЛ ЛК2 СИВ 5688

6.190 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!