LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ТОБОГАН ДИНО 201cmX170cmХ84cm

3.290 ден

• Изненадете ги вашите најмили со овој тобоган и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови.
• Изработен од издржлив PVC материјал кој е наменет за повеќегодишна употреба.
• Вид на тобоган: на надувување.
• Капацитет: 160L.
• Димензии: 201×170 cm.
• 3057165, Bazen, Bazenti, Bazent, detski bazent, Bazent za deca, базен, базенти, базент, детски базент, базент за деца

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

тобоган

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ТОБОГАН ДИНО 201cmX170cmХ84cm

3.290 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!