LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

БАЗЕН СЕТ СО ПУМПА 396cmX84cm

9.290 ден

• Секое лето си има своја приказна. Започнете ја вашата и обезбедете си базен за релаксирање и забава за бас и вашите најмили.
• Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови.
• Изработен од многу издржлив трослоен PVC материјал кој е наменет за повеќегодишна употреба.
• Вид на базен: на надувување.
• Капацитет: 7300L за 80% од капацитетот на базенот.
• Длабочина: 84 cm.
• Дијаметар: 396 cm.
• Пакетот содржи филтер пумпа со капацитет на филтрирање од 2000L на час.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

БАЗЕН СЕТ СО ПУМПА 396cmX84cm

9.290 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!