LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СВЕТЛЕЧКИ МЕЧ

120 ден

• Вашиот мал воин ќе биде подготвен да се соочи со секој непријател со својот нов меч!
• Оваа играчка ќе ја разгори фантазијата на децата додека тие се подготвуваат за битка.
• Светлосни ефекти.
• Производот користи батерии кои се вградени во пакувањето.
• Димензии на производот: 67×67 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СВЕТЛЕЧКИ МЕЧ

120 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!