LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СПАЈДЕРМЕН ВО КУТИЈА

1.390 ден

• Фигура Spidermen голема 29 см.
• Одличен подарок кој ја поттикнува креативноста и имагинацијата кај децата.
• Обожавателите ќе можат да ги замислат сите авантури на Спајди по ѕидовите со оваа фигура на Спајдермен, инспирирана од ликот од стриповите на Марвел.
• Висококвалитетна пластика.
• Производот користи 2х1.5V AAA батерии.
• Идеален за деца над 4 години.
• Димензии на производот: 30х18х6.5 cm.

Нема на залиха

7660001 Категории: , Достапно:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СПАЈДЕРМЕН ВО КУТИЈА

1.390 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!