LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ШМИНКЕРНИЦА ВО РАНЧЕ

800 ден

• Време е за шминкање со овој прекрасен сет со елементи и додатоци како во салон за убавина.
• Оваа шминкерница може да се трансформира во практичен куфер кој може брзо и лесно да се транспортира на посакуваната дестинација и повторно да се трансформира во шминкерница.
• Шминкерницата е составена од сите потребни елементи како работна маса, закачалки, полици.
• Секако оваа шминкерница ги има и основните додатоци за припремање како во вистински салон за убавина, шминки, чешел, огледалце, парфеми, лакови, наочари, алка, фен, шноли, ножички.
• За практично носење куферот има ременче кое дополнително се прикачува за лесно носење на рамо.
• Димензии на производот: 45х34х21 cm.
• Димензии на пакувањето: 30х25х13 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ШМИНКЕРНИЦА ВО РАНЧЕ

800 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!