LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Clementoni Crazy Chic сет огледало со шминки (6-10)

2.130 ден

• Вклучува Crazy Chic сет огледало со шминки.
• Организаторот содржи сјај за усни, сенки за очи, подлога, апликатор и сунѓерче.
• Светлата се палат кога огледалото ќе се отвори.
• Шминката лесно се отстранува.
• Шминката е направена со тестирани нетоксични материјали кои се целосно безбедни.
• Идеален за деца од 6 до 10години.
• Димензии на производот: 48х35х9 см.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Clementoni Crazy Chic сет огледало со шминки (6-10)

2.130 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!