LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ШИШЕ СТАКЛЕНО СО ШИРОК ОТВОР 120МЛ СО СИЛИКОН ЦУЦЛА ЗА ЖЕНСКО, M НИП

480 ден

• Достапно во 2 бои.
• Една големина наменето за бебиња од 0+ месеци.
• Анатомска, ортодонска обликувана силиконска цуцла.
• Анти количен систем кој спречува голтање на воздух и го намалува ризикот за грчеви.
• ACTIFLEX-систем кој спречува затворање на отворот и се обезбедува рамномерен проток на течности за пиење без често прекинување.
• Екстра дебел врат на цуцлата која не дозволува капење на бебето во врат при пиење.
• Универзална големина, наменета за бебиња од самото раѓање.
• Широк отвор за лесно полнење и чистење.
• Капаче што спречува истекување на течности.
• Ергономски облик, лесен за држење.
• 0% BPA.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ШИШЕ СТАКЛЕНО СО ШИРОК ОТВОР 120МЛ СО СИЛИКОН ЦУЦЛА ЗА ЖЕНСКО, M НИП

480 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!