LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ШИШЕ СИЛИКОНСКО ЗА ХРАНЕЊЕ 2 ВО 1 МИНТ КИКАБУ

510 ден

• Силиконската лажица е наменета за течна храна.
• Благодарение на силиконската хранилка за овошје, бебето ги апсорбира потребните витамини и минерали со што се елиминира опасноста од гушење.
• Изработено од висококвалитетни материјали.
• Без БПА.
• Наменето за деца над 6 месеци.
• Димензии на производот: 6x15x6 cm.

Нема на залиха

550887 Категории: , Достапно:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ШИШЕ СИЛИКОНСКО ЗА ХРАНЕЊЕ 2 ВО 1 МИНТ КИКАБУ

510 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!