LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ШИШЕ ПЛАСТИЧНО ФЕМИЛИ 250МЛ СО КАУЧУК ЦУЦЛА ЗА ЖЕНСКО, 6+ МЕСЕЦИ M, НИП

265 ден

• Анатомска, анти колик цуцла од каучук.
• Наменето за бебиња од 0 до 6 месеци.
• Универзална големина, наменета за бебиња од самото раѓање
• Капаче што спречува истекување на течности

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ШИШЕ ПЛАСТИЧНО ФЕМИЛИ 250МЛ СО КАУЧУК ЦУЦЛА ЗА ЖЕНСКО, 6+ МЕСЕЦИ M, НИП

265 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!