LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ШИШЕ ФРСТ МОМЕНТ СО ШИРОК ОТВОР 270МЛ ДЕЈ ЕНД НАЈТ БОЈ НИП

550 ден

• Ергономска обликувана рачка, нашето nip® first moments Day & Night training шише е многу лесно за држење, произведено за да го осамостои детето во неговото пиење.
• Цуцлата на шишето е направена дури и при паѓање на шишето да не може да истече течноста од него.
• Мека и цврста силиконска цуцла пријатна за пиење и грицкање за привите запчиња.
• Анти-колик вентил кој обезбедува рамномерен проток на пијалокот.
• Со својот широк отвор, шишето е лесно за полнење и чистење.
• Неговата рачка свети во темница, правејќи го шишето брзо и лесно да го најдете.
• Рачката на шишето зависно од изложеноста на светлина може да свети и до 10 часа.
• Високо квалитетна силиконска цуцла отпорна на гризење.
• Непротекувачка цуцла при пад или играње.
• Сите делови се компактибилни со програмата на nip® first moments.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ШИШЕ ФРСТ МОМЕНТ СО ШИРОК ОТВОР 270МЛ ДЕЈ ЕНД НАЈТ БОЈ НИП

550 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!