LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ ЗА ХРАНЕЊЕ СО ПОСЛУЖАВНИК ФЛАМИНГО РОЗЕВ КИКАБУ

632 ден

• Сетот на KikkaBoo е идеален за бебиња од 4 м. Вклучува сè што ви е потребно за да ги нахраните децата во еден производ: поделена чинија, чаша за јадење, лажица и вилушка.
• Поделената чинија овозможува раздвојување на различни намирници и му помага на детето да открие нови вкусови без да ги меша.
• Детската шоња има капацитет од 180 ml, капак и големи рачки, за поудобно држење.
• На лажицата и вилушката големината им е мала, лесни се и лесно се држат.
• Без БПА.
• Димензии на производот: 5x20x30 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ ЗА ХРАНЕЊЕ СО ПОСЛУЖАВНИК ФЛАМИНГО РОЗЕВ КИКАБУ

632 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!