LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ ЧИНИИ ДЛАБОКИ 3 ЗА ЖЕНСКИ

370 ден

• Сет од три чинии кои овозможуваат стабилност.
• Чиниите се во различни бои: машки сет (плава, црвена и жолта) и женски сет (виолетова, црвена и жолта).
• Лесни за држење.
• Наменето за бебиња над 6 месеци.
• Димензии на производот: 12 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ ЧИНИИ ДЛАБОКИ 3 ЗА ЖЕНСКИ

370 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!