LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ ЗА ХРАНЕЊЕ БЕАР ВИТ МИ ПЛАВ КИКАБУ

790 ден

• Забавниот дизајн на комплетот за јадење ќе го направи секој оброк интересен.
• Моделот е изработен од висококвалитетни, безбедни материјали.
• Погоден избор за возраст над 6 месеци.
• Сетот содржи: две чинии, шолја, вилушка и лажица.
• Димензии на производот: 17x2x18 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ ЗА ХРАНЕЊЕ БЕАР ВИТ МИ ПЛАВ КИКАБУ

790 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!