LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЧИНИЈА AMAZING ПОРТОКАЛОВА

450 ден

• Чинија која овозможува стабилност.
• Ротирачка чинија за забавен и продуктивен оброк без неред.
• Внатрешниот сад се ротира 360 степени.
• Наменето за бебиња над 6 месеци.
• Димензии на пакувањето: 18x18x7 cm.
• Димензии на производот: 18 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЧИНИЈА AMAZING ПОРТОКАЛОВА

450 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!