LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ ВОЗИЛА

80 ден

• Сетот од 4 мали возила е она со кое вашето малечко сака да си игра овие денови. Тие уживаат во играњето на улоги со овие мали колички.
• Знаете дека не мора да го надгледувате вашето малечко кога си игра со овие возила бидејќи тие не се електронски, што ги прави сосема безбедни за мали раце.
• Димензии на пакувањето: 20×24 cm.
• Димензии на производот: 8×3 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ ВОЗИЛА

80 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!