LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder John Deere трактор со натоварувач (3+)

2.560 ден

• Тракторот John Deere 6920 со корпа е реплика на оригиналниот трактор кој со мала имагинација ќе може вашето дете да ужива во играта со часови. Тоа го овозможува германскиот производител Bruder кои со својата колекција од играчки со децении се единствени и незаменливи на пазарот. Тракторот може да се управува директно преку воланот во кабината на возачот или со помош на дополнително воланче што децата можат да го вметнат преку лизгачкиот покрив во кабината на возачот. Целосно функционалната корпа може лесно да се прикачи и повторно да се откачи. Капакот на моторот може да се отвори за да се открие внатрешноста на моторот. Оваа играчка располага со универзална кука за спојување со други камиони за да овозможи мноштво комбинации за малите „земјоделци“ да можат повторно да ја прикажат работата на полињата и производството на земјоделски производи.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
76602052 Категории: , Достапно:
Бренд: BRUDER
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder John Deere трактор со натоварувач (3+)

2.560 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!