LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ ТРСКА СО РИБИ

600 ден

• Сет трски со подлога за ловење на рибите.
• Музички и светлосни сигнали на самата подлога на рибчињата.
• Производот користи 3×1.5 V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ ТРСКА СО РИБИ

600 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!