LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ СО ЧЕТКА И ЧЕШЕЛ СО ПРИРОДНО ВЛАКНО РОЗЕВ КИКАБУ

350 ден

• Комплет чешел и четка, погоден за дневна нега за вашето бебе.
• Интересен дизајн и меки природни влакненца на четката за пријатно чувство, воедно и нежно масирање на главата на вашето бебе.
• Погоден за деца од 0+ месеци.
• Димензии: Четка 6,5 x 3,5 x 14,2см. Чешел 6,5 x 0,8 x 10см.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ СО ЧЕТКА И ЧЕШЕЛ СО ПРИРОДНО ВЛАКНО РОЗЕВ КИКАБУ

350 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!