LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЧЕТКА ЗА ШИШИЊА 2 ВО 1 ПЛАВА КИКАБУ

190 ден

• 3 во 1 сет за одржување на хигиената и заштита.
• Димензии на производот: голема четка 27x6cm; мала четка 15x4cm.
• Димензии на пакување: 35x14cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЧЕТКА ЗА ШИШИЊА 2 ВО 1 ПЛАВА КИКАБУ

190 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!