LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ ПОНИ СО ЗАЈЧЕ

380 ден

• Играчка која со сигурност ќе го привлече вниманието кај дечињата.
• Подарете им дополнителна насмевка со помош на овие малечки фигури.
• Сетот се состои од три пони, чадор, маса, клупи, видови храна и големо срце.
• Димензии на производот: 32x19x17 cm.
• Димензии на пакувањето: 7×2 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ ПОНИ СО ЗАЈЧЕ

380 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!