LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЕДУКАТИВНО ПИЈАНО МОРСКО КОЊЧЕ

480 ден

• Овозможете им бескрајна забава на вашите малечки.
• Секое копче има различен звук со што му помага на детето во развивањето на сетилата за слух.
• Има светлосни и звучни ефекти.
• Производот користи 3×1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на пакувањето: 15x19x7 cm.
• Димензии на производот: 11x17x3 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

пијано

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЕДУКАТИВНО ПИЈАНО МОРСКО КОЊЧЕ

480 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!