LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ ПАРКИНГ

650 ден

• Подобрете ја креативноста, имагинацијата како и фините моторни вештини на вашето дете со оваа катна гаража.
• Сетот се состои од камион, хеликоптер и сообраќајни знаци.
• Наменета за деца над 3 години.
• Димензии на производот: 33,5×15,2×16,5 cm.
• Димензии на пакувањето: 30x24x8 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Опис

• Подобрете ја креативноста, имагинацијата како и фините моторни вештини на вашето дете со оваа катна гаража.
• Сетот се состои од камион, хеликоптер и сообраќајни знаци.
• Наменета за деца над 3 години.
• Димензии на производот: 33,5×15,2×16,5 cm.
• Димензии на пакувањето: 30x24x8 cm.

Карактеристики

Тежина 187,5 кг
Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ ПАРКИНГ

650 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!