LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ ПАРКИНГ

650 ден

Забава на улицата: Играчка со гаража, хеликоптер и камионче
Откријте свет на неверојатни приказни со оваа магична детска играчка.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Тежина 187,5 кг
Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ ПАРКИНГ

650 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!