LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Bruder приколка за трактор (3+)

2.390 ден

Оваа зелена приколка за камион ќе биде една од омилените додатоци за забава на вашето дете! Приколките за подигнување со ‘кип’ станаа невообичаено популарни во современото земјоделство. Нивната разновидност е многу ценета и применета во секој контекст, бидејќи може да се користи како приколка за истовар со кипер, а доколку е потребно и за неподвижно полнење. Овој производ го подобрува светот на темата за земјоделство од колекција на производителот Bruder, кои произведуваат реплики од вистинските возила. Приколката има функции да се подигне на кип или целосно да се извади од основата. Двете задни врати овозможуваат пристап до товарниот простор. Оваа играчка располага со универзална кука за спојување со други камиони за да овозможи мноштво комбинации со мала имагинација на вашите малечки. Произвoдот е направен од висококвалитетна пластика како што е ABS.Производот има стабилизатор/ногарка кој обезбедува стабилност на приколката додека не е прикачена на некое возило.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Bruder приколка за трактор (3+)

2.390 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!