LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ ЛАЖИЧКИ ОСЕТЛИВИ НА ТОПЛИНА 2 ПЛАВИ КИКАБУ

184 ден

• Лажичките осетливи на топлина се дизајнирани да ја менуваат нивната бојата така што ќе ве предупредат ако храната е премногу топла.
• Бојата на лажичката се менува кога температурата на храната е над 37 степени.
• Удобна и лесна за држење.
• Пакувањето содржи 2 лажички.
• Наменета е за деца над 4 месеци.
• Димензии на производот: 14×3 cm.
• Димензии на пакувањето: 9×20 cm.

Нема на залиха

SKU: 550943 Категории , Ознака:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ ЛАЖИЧКИ ОСЕТЛИВИ НА ТОПЛИНА 2 ПЛАВИ КИКАБУ

184 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!