LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ ЛАЖИЧКА И ВИЛУШКА РОЗЕВИ

200 ден

• Сетот со лажичка и вилушка е дизајниран да му помогне на вашето дете да се храни самостојно.
• Со специјално дизајнираниот агол на рачката вашето бебе ќе ја развие способноста за допир.
• Наменети за бебиња над 6 месеци.
• Димензии на пакувањето: 12×22 cm.
• Димензии на производот: 12×3 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ ЛАЖИЧКА И ВИЛУШКА РОЗЕВИ

200 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!