LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ ЛАЖИЧКА И ВИЛУШКА МЕТАЛНИ ПУДРА

370 ден

• Сетот е создаден за да му помогне на детето да научи правилно да го држи приборот.
• Лесни се за држење.
• Наменети за бебиња над 12 месеци.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ ЛАЖИЧКА И ВИЛУШКА МЕТАЛНИ ПУДРА

370 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!