LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ КОРИТО СО ПОСТОЉЕ ТЕРМА СИ ВОРЛД КИКАБУ

8.190 ден

• Удобно и повеќенаменско корито за вас и вашето детенце.
• Конечно, капењето и пресоблекувањето не е само удобно туку и максимално практично за мајките.
• Со минималистички и компактен стил лесно се прилагодува во секој дом.
• Ова е доволна причина да го користите Therma корито со постоље.
• Наменето за дечиња од самото раѓање до 36 месеци.
• Мека подлога за пресоблекување.
• Корито со испуст.
• Две тркалца кои може да се закочат.
• Организатор за додатоци потребни за бањање.
• Димензии на производот: 81.5×50.5.x23.5 cm.

Нема на залиха

550625 Категории: ,
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ КОРИТО СО ПОСТОЉЕ ТЕРМА СИ ВОРЛД КИКАБУ

8.190 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!