LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОРИТО ФОЛДИ МИНТ КИКАБУ

2.392 ден

• Корито Foldy сo испуст, идеално осмислено и направено да го олесни капењето на бебињата.
• Наменето за бебиња од 0 месеци.
• Компактен дизајн на преклопување.
• Достапно во две бои минт и розево.
• Димензии на производот: 81x50x23 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОРИТО ФОЛДИ МИНТ КИКАБУ

2.392 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!