LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ КОРИТО НА СКЛОПУВАЊЕ СО 5 ДЕЛА РОЗЕВО

6.190 ден

• Благодарејќи на преклопната карактеристика на телото,коритото не зазема простор во вашата бања и има ногарки на склопување.Пред употреба расклоперте ги ногарките и притиснете го мекото тело на коритото надолу за да го отворите.Сетот содржи корито на склопување,кофа и сад за полевање исто така на склопување,мрежа за бањање и целулозен сунѓер.
• Достапно во сива,сина и розева боја.
• Димензии на производот: 80x23x48cm.
• Димензии на пакувањето: 86x49x18cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
900007 Категории: , Достапно:
Бренд: BABY JEM
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ КОРИТО НА СКЛОПУВАЊЕ СО 5 ДЕЛА РОЗЕВО

6.190 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!