LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КОРИТО ELEGANT СО НОГАРКИ РОЗЕВО

2.690 ден

• Практично корито кое не завзема многу простор, а истовремено ви пружа исклучителен комфорт додека го бањате вашето бебе.
• На него можете да поставите анатомски адаптер за полесно и побезбедно бањање на бебето.
• Испустот ви овозможува лесно да се исцеди водата од коритото.
• Димензии на производот:
• Со ногарки: 82x94x14 cm.
• Само корито: 82x23x14 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КОРИТО ELEGANT СО НОГАРКИ РОЗЕВО

2.690 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!