LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ ФРОУЗЕН

2.190 ден

• Магичната врска помеѓу Elsa и Olaf формира нераскинлива врска. Овие кукли им дозволуваат на децата да замислат сцени од филмот Disney Frozen 2 исполнети со пријателство!
• Лизгајте го прекинувачот на снешкото Olaf со цел да го поттикнете да се разбуди, а потоа подигнете ја десната рака на куклата Elsa и снешкото ќе почне да се движи, зборува и свети. Спуштете ја раката на Elsa и кренете ја повторно за да активирате поинаква фраза од снешкото инспирирана од филмот Frozen 2. Тој, исто така, ќе се движи и повторно ќе свети.
• Снешкото има повеќе од 20 звуци и фрази! По приближно една минута неактивност, куклите ќе влезат во режим на спиење.
• Подарете го овој сет на љубителите на цртанот Frozen како празничен подарок или роденденски подарок.
• Производот користи 5х1.5V AAA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на пакувањето: 28х17х16 cm.
• Димензии на производот: 24х14 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ ФРОУЗЕН

2.190 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!