LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ ЧЕТКА ЗА ЗАБИ СО 3 ДЕЛА КИКАБУ

350 ден

• 3 во 1 сет за одржување на хигиената на детето.
• Четки кои се изработени од меки и безбедни материјали.
• Погодни за деца над 3 месеци.
• Димензии на производот: 14x6x6cm.
• Димензии на пакувањето: 25x9x6cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ ЧЕТКА ЗА ЗАБИ СО 3 ДЕЛА КИКАБУ

350 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!