LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КУТИЈА ЗА ЦУЦЛА НИП

132 ден

• Кутија наменета за хигиенско складирање на цуцли.
• Може лесно да се врши дезинфекција во микробранова печка.
• Цуцлата се чисти за 60 секунди.
• Наменето за сите видови на цуцли.
• Кутијата има можност за прикачување на цуцлата со врвка и др.
• Произведено од 0% BPA материјали.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КУТИЈА ЗА ЦУЦЛА НИП

132 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!