LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ ЧАШКИ ЗА РЕДЕЊЕ

735 ден

• Сет од пет чашки за редење, направени од пластика составена од над 90% обновливи суровини.
• Пакувањето е направено од над 90% рециклирана хартија.
• Бројни опции и можности за редење и играње ( кутии за песок, играчки за вода, играчки за на под ).
• Со овие шарени чашки, со облик на цвет, малите дечиња ги стекнуваат своите први искуства со различните форми и самите учат како да ги редат чашките.
• Броевите и дупчињата на дното на чашките го поттикнуваат учењето на броење.
• Произведени во Германија.
• Овие производи не соджат Меламин во својот состав.
• 0% BPA.
• Овие производи не соджат PVC во својот состав.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ ЧАШКИ ЗА РЕДЕЊЕ

735 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!