LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Clementoni Baby ‘My Little Unicorn’ музичка мека играчка (6м+)

990 ден

• Вклучува мека плишана играчка Unicorn.
• Со притискање на средното копче произлегуваат забавни мелодии.
• Различни материјали и шушкави делови.
• Мек и кадифен матријал.
• Идеален за деца од 6 месеци.
• Димензии на производот: 27х17х8 см.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
755017846 Категории: , Достапно:
Бренд: CLEMENTONI
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Clementoni Baby 'My Little Unicorn' музичка мека играчка (6м+)

990 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!