LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ БАРБИ СТОМАТОЛОГ

1.440 ден

• Младите имагинации ќе се разбудат со играњето на оваа кукла стоматолог Барби и комплетот за играње што доаѓа со кукла пациент дете, стол, мијалник и стоматолошки алатки!
• Столот ги шармира пациентите со забавни бои, а мијалникот е „современ“ со светилка со кул изглед и екран на мониторот.
• Дополнителните додатоци инспирираат раскажување приказни и играње улоги, како четка за заби, очила и калап за заби
• Малиот пациент е многу симпатичен и носи фустан со цветен принт и и недостасува заб!
• Куклата Барби е подготвена да го види својот пациент во син фустан со цветен принт, бело палто и чевли.
• Димензии на пакувањето: 32х12х6 cm.

Нема на залиха

7660037 Категории: , Достапно:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ БАРБИ СТОМАТОЛОГ

1.440 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!