LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

БАРБИ НА КАРТОН

590 ден

• Тие ќе сакаат да играат со оваа Barbie тенисерка и Barbie наставничка.
• Оваа возбудлива кукла ќе му покаже на вашето малечко дека може да биде се што сака. Ослободете ја нивната имагинација и поттикнете ја креативната игра со оваа возбудлива кукла.
• Димензии на пакувањето: 33x10x5 cm.
• Димензии на производот: 29×10 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

БАРБИ НА КАРТОН

590 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!