LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕДИШТЕ ЗИМПЛА МИНТ КИКАБУ

5.490 ден

• Прилагодлив потпирач за глава во 7 позиции
• 5 точки за поставување на безбедносниот каиш
• Мек и удобен материјал
• 2 висински положби на сигурносниот систем
• Може да се претвори во бустер (од 15 до 36kg)
• Потпирач за рака

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕДИШТЕ ЗИМПЛА МИНТ КИКАБУ

5.490 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!