LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕДИШТЕ БУСТЕР DINO ТРИАГОЛНИК

1.390 ден

• Наменето за деца од 3 до 11 години.
• Може да се постави во секој автомобил со појасот.
• Прекривката се отстранува и може да се пере.
• Удобен и лесен.
• ECE R44/04 сертификат.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕДИШТЕ БУСТЕР DINO ТРИАГОЛНИК

1.390 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!