LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕДИШТЕ ВЕГА СТАРС СИВО

5.690 ден

• Соодветно за деца од 0 – 25 kg.
• 5-точкаст безбедносен појас кој се регулира по висина.
• Меки подлоги кои осигуруваат удобно патување.
• Базата на седиштето на овој произвот може да биде прилагоден на 3 различни позиции односно детето можe да седи или да лежи за време на патувањето.
• Безбедносно прдупредување
• Ова е “Универзален” систем на детско седиште,одобрен е од регулативата бр.44,04 серија на амадмани, за генеричка употреба во возилата и би одговарал речиси во сите возила.
• Погодни се ако одобрените возила се опремени со 3 – точки на безбедносни појаси одобрени на ОН/ЕКЕ
• регулатива бр.16 или други еквиваленти стандарди.• Соодветно за деца од 0 – 25 kg.
• 5-точкаст безбедносен појас кој се регулира по висина.
• Меки подлоги кои осигуруваат удобно патување.
• Базата на седиштето на овој произвот може да биде прилагоден на 3 различни позиции односно детето можe да седи или да лежи за време на патувањето.
• Безбедносно прдупредување
• Ова е “Универзален” систем на детско седиште,одобрен е од регулативата бр.44,04 серија на амадмани, за генеричка употреба во возилата и би одговарал речиси во сите возила.
• Погодни се ако одобрените возила се опремени со 3 – точки на безбедносни појаси одобрени на ОН/ЕКЕ
• регулатива бр.16 или други еквиваленти стандарди.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕДИШТЕ ВЕГА СТАРС СИВО

5.690 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!