LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕДИШТЕ ЏОЈРАЈД ЦРНО 2022 КИКАБУ

5.290 ден

• Наменето за деца со тежина од 0 до 36 kg, 0+, I, II и III група (приближна возраст од 1 до 12 год.).
• За дечиња до 9 кг се поставува во обратен правец од движењето на возилото, препорачливо да се користи до 13 kg максимум.
• За дечиња од 9 до 36 kg се поставува во правец на движење на автомобилот.
• Прилагодлив потпирач за глава во 3 позиции.
• Големо и удобно седиште.
• 5 точки за поставување на безбедносниот каиш.
• Мек и удобен материјал.
• 2 висински положби на сигурносниот систем.
• Може да се претвори во бустер (од 15 до 36kg).
• Потпирач за рака.
• Материјалот се вади и може да се пере.
• Упатства за монтирање на безбедносен каиш на седиштето во автомобилот.
• Димензии на производот: 40x64x37 cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕДИШТЕ ЏОЈРАЈД ЦРНО 2022 КИКАБУ

5.290 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!