LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

РОЛИ ПОЛИ ДЕВОЈЧЕ РОЗЕВО 17ЦМ АМЕК

1.090 ден

• Девојките Роли и Поли се играчки специјално развиени за најмалите деца. Со нив бебињата ги развиваат своите сетила преку игра и забава.
• Обликот на девојче буди интерес кај секое бебе. На дното, играчката има полукружна топка која испушта звук кога се тресе. Ова придонесува за развој на слухот и ориентацијата на бебето.
• Овој тип на играчки, исто така, помага да се развијат фините моторни вештини на бебето, стисокот, координацијата рака-око. Играчката е од типот што не лежи. Таа се движи лево-десно, но секогаш стои. Бебето ќе се обиде да го фати, развивајќи стисок на неговите мали раце.
• Играчката предизвикува вистинска радост со звуците што ги испушта и фактот што не може да се преврти.
• Специјално спакувана во кутија што го комплетира целокупниот концепт и изглед на играчка за бебиња за мало девојче. Исклучително погоден за подарок!
• Димензии на производот: 17×10 cm.
• Димензии на пакувањето: 23×10 cm.

Нема на залиха

8898633 Категории: , Достапно:
Бренд: AMEK
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

РОЛИ ПОЛИ ДЕВОЈЧЕ РОЗЕВО 17ЦМ АМЕК

1.090 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!