LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

РЕЛАКСАТОР TWIDDLE МИНТ КИКАБУ

7.590 ден

• Наменет за бебиња до 9 кг.
• Специјален дизајн на седиштето, тип гнездо кој овозможува максимална удобност.
• Многу мек, пријатен материјал за бебешката кожа.
• Целосно безвучен режим кој ќе овозможи лесно и удобно заспивање.
• Електронска смарт технологија за контрола која ја препознава тежината на бебето и автоматски ја одредува и одржува брзината на лулање.
• 5 брзини на лулање.
• 12 мелодии, 2 со звуци од природата.
• Контрола на јачината на звукот.
• Подесување на лулањето во временски интервали на 8, 15 и 30 минути.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• EN16232 сертификат за безбедност.
• Работи со 4 x AA батерии за основната машина и 4 x ААА батерии за делот со играчките. Батериите се купуваат дополнително, не се вклучени во пакетот.
• Адаптер вклучен во пакувањето и далечински управувач.
• ________________
• Димензии:
• Склопен: 53-78x85x66 cm.
• Teжина: 3 kg.
• Пакување: 50×16.5×76 cm.
• релаксатор за бебе, kikka boo, baby sleep, baby bed, бебе, бебешка лулашка, бебешко креветче

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

РЕЛАКСАТОР TWIDDLE МИНТ КИКАБУ

7.590 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!